3 Mahallede Kapsamlı Temizlik

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin gelinde başlatılan kapsamlı temizlik çalışmalarına Çatalçeşme,Salıbaba ve Esentepe Mahallerinde devam edildi.

3 Mahallede Kapsamlı Temizlik Güncel
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 3 mahallede etrafa yayılan çöpler ve yol kenarlarında bulunan hafriyatlar kaldırıldı.
MUHTARLAR: “ELAZIĞ’IN KAPSAMLI
TEMİZLİK ÇALIŞMASINA İHTİYACI VARDI”
Uzun zamandır mahallelerinde böyle bir temizlik çalışması görmediklerini belirten Çatalçeşme Mahallesi Muhtarı Cengiz Güneş, mahalle sakinlerinden çöplerini belirlenen saatte çöp konteynırlarına atmalarını istedi. Muhtar Güneş, kapsamlı temizlik çalışması nedeniyle Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a da teşekkür etti.
Salıbaba Mahallesi Muhtarı Hacı Güneş ise Elazığ Belediyesi’nin temizliğe çok önem verdiğini ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın gayretli çalışmalarıyla da Elazığ’ın güzel yerlere geleceğini söyledi. Vatandaşlara mahallemizi temiz tutalım ve etrafa çöp atmayalım uyarısında bulunan Güneş, birlik ve beraberlik içinde güzel ve yaşanabilir Elazığ’ı inşa etmek için Belediyeye yardımcı olmaları gerektiğini ifade etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom