Harput'ta Asfalt Çalışması

Harput Mahallesinde kış şartları ve alt yapı çalışmaları dolayısıyla

Harput'ta Asfalt Çalışması Güncel
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği mekânların başında gelen Harput Mahallesi’nde kış şartları ve alt yapı çalışmaları dolayısıyla bozulan yollarda asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.
 
Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; İlimizin genelinde çalışmalarını aralıksız şekilde yürüten Fen İşleri ekipleri, şehrimizin turistik mekânların başında gelen ve ramazan ayı sebebiyle sıklıkla kullanılan Harput Mahallesi’nde çalışmalarla birlikte şehrin genelinde de asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.
 
TERKEDİLMİŞ EV YIKILDI
 
 Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Üniversite Mahallesi Veysel Karani Camii yanında bulunan çevreye rahatsızlık veren metruk evin yıkımı gerçekleştirildi.
 
Üniversite Mahallesi sakinleri, terk edilmiş evin çevre sakinleri tarafından birçok açıdan tehlike arz ettiğini belirterek evin yıkılmasından dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ettiler.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom