Şehit Yakınları ve Gaziler ile İftar Yemeği

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak tarafından şehit yakınları, gaziler ve ailelerine iftar yemeği verildi

Şehit Yakınları ve Gaziler ile İftar Yemeği Güncel
Paşa Konağı'nda gerçekleştirilen iftar yemeğine Vali Ömer Faruk Koçak, Elazığ Vali Yardımcıları Tarık Bahadır, Mesut Gençtürk, İhsan Selim Baydaş,  Belediye Başkan Vekili Asım Nazırlı, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, şehit ve gazi dernekleri yönetici ve üyeleri ile şehit ve gazi aileleri katıldı.
 
İftar programında konuşan Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Vali Ömer Faruk Koçak’a şehit yakınları, gaziler ve ailelerine yönelik düzenlediği iftar programı için teşekkür ederek böyle bir programda bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
İftar programına katılan şehit ve gazi aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Koçak,“ Davetimizi kırmayıp buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Şehitlik hepimizin istediği bir makam, gidenleri geri getiremiyoruz ancak böyle günlerde bir araya gelerek vatan toprağı için gözünü kırpmadan canını feda eden aziz şehitlerimizin yüce hatıralarını canlandırıyoruz.”dedi.
 
Ramazan ayının ve bayramın Elazığlılara hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Vali Koçak, iftarlarını da şehit ve gazi yakınlarının masalarında açarak ailelerle sohbet edip sıkıntılarını dinleme fırsatı buldu.
 
İftar programı İl Müftüsü Peyami Güngör tarafından yapılan dua ile son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom