Harput'a Ulaşım Ücretsiz

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz iftardan sonra 21.00 ila 01.00 saatleri arasında Harput'a otobüslerin ücretsiz olacağını belirtti

Harput'a Ulaşım Ücretsiz Güncel

Elazığ Belediyesi tarafından tarihi Harput Mahallesi’nde başlatılan “Harput’ta Ramazan” etkinlikleri ilgi görmeye devam ederken,  dün etkinlikte bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz iftardan sonra 21.00 ila 01.00 saatleri arasında Harput’a otobüslerin ücretsiz olacağını belirtti.  
Etkinliklerin yapıldığı Sarahatun Camii karşısındaki meydana gelen ve burada bir süre vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Mücahit Yanılmaz, Harput Muhtarı Zülküf Demirpolat ve vatandaşların toplu taşıma araçlarının son seferinin 23.00’den 00.00 alınması önerisi sonrası bir açıklama yaparak Harput’a son seferin 23.00’dan 01.00’e alındığını ve iftardan sonra da 21.00 ila 01.00 arasında Elazığ Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının ücretsiz sefer yapacağını belirtti.   Başkan Mücahit Yanılmaz yaptığı değerlendirmede “Harput’un manevi atmosferine dikkat çekerek şöyle konuştu: “Ramazan birlik ve beraberliğin yaşandığı mübarek bir aydır. Gelin bu manevi atmosferi Evliyalar Diyarı Harput’ta en üst düzeyde yaşayalım.”    Harput Muhtarı Demirpolat’ta yaptığı değerlendirmede Başkan Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederek şöyle konuştu: “Sayın Başkanımıza öncelikle bu güzel etkinliği tarihi belde Harput’ta yaptığı için teşekkür etmek istiyorum, insanlar son derece güzel bir ortamda Ramazan ayını en iyi şekilde değerlendiriyorlar. Dakikalar önce Başkanımızın yanına gittim ve otobüs seferlerinin son saatinin 23.00 olduğunu bunu 00.00 almalarının vatandaşlar açısından iyi olacağını ilettim.
Başkanımız da sağ olsun hemen bu önerimizi değerlendirdi ve otobüslerin son seferini saat 23.00’dan, saat 01.00’e alıp akşam iftar sonrası 21.00’dan sonra da vatandaşları ücretsiz taşıyacaklarını ifade etti. İlgi ve hassasiyetlerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.   Gecede sanatçı Ahmet Yüce, teravih namazının ardından bir birinden güzel tasavvuf eserlerini seslendirirken, program  gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom