Engelli çocuklar için etkinlik!

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ile Engelliler Platformu tarafından İlimizde mevcut 11 adet okulda eğitim gören Zihinsel Engelli Çocuklara yönelik düzenlenecek olan Moral ve Motivasyon Etkinliği' ne İl Özel İdaresi

Engelli çocuklar için etkinlik! Güncel
Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ile Engelliler Platformu tarafından İlimizde mevcut 11 adet okulda eğitim gören Zihinsel Engelli Çocuklara yönelik düzenlenecek olan Moral ve Motivasyon Etkinliği’ ne İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ev sahipliği yapacak.
Konu ile ilgili olarak Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu yaptığı açıklamada;  “ İdaremizin Sosyal Sorumlulukları kapsamında, Sayın Valimizin himayeleri ile 4 Temmuz 2013 Perşembe günü Sivrice Gölü Sosyal Tesislerimizde İlimizde çeşitli okullarda eğitim gören Zihinsel Engelli Çocuklarımıza yönelik bir Moral ve Motivasyon Etkinliği düzenlenecektir. 
  
Bu Programa Zihinsel Engelli Çocuklarımızın yanı sıra Aile Bireylerini de davet etmiş durumdayız. Çünkü bu çocuklarımızın en büyük destekçileri aileleridir. Onları da konuk etmek bizleri son derece mutlu edecektir.
  
Organizasyondaki temel hedefimiz Zihinsel Engelli Çocuklarımızın topluma adaptasyonları adına, onların sorunlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmaktır.
  
Tesislerimizde düzenlenecek olan bu anlamlı gecede M. Şerif Çeçen ve ekibinin katılımı ile çocuklarımıza ve ailelerine sorunlarından uzak neşeli ve eğlenceli bir gece yaşatmanın gayreti içerisinde olacağız.” dedi. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom