188 Alo Cenaze Hattı

Yerel seçimler öncesi vaat ettiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor

188 Alo Cenaze Hattı Güncel
Bu kapsamda “188 Alo Cenaze Hattı” için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, hiçbir ücret alınmadan cenaze işlemleri bir telefon ile Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü elemanları tarafından yapılacak.
Vatandaşların bu acılı gününde yanında olmak ve onların hem acılarını paylaşıp hem de cenaze işlemlerini yapmak için kolları sıvayan Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, bu kapsamda “188 Alo Cenaze Hattını” yakın bir zaman içerisinde hayata geçirmeyi planlıyor.
Belediye santrali ve 153 Beyaz Masa’dan bağımsız olarak ayrı bir kurumsal telefon hattı olan “188 Alo Cenaze Hattı” için araç temini ve personel eğitim çalışmalarını sürdüren Mezarlıklar Müdürlüğü, 3 olan araç sayısını 6’ya çıkarmak için de resmi işlemlerini tamamlama aşamasına geldi.
Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan ve “Bu şehirde yaşayan tüm insanların hem iyi gününde hem de kötü gününde yanlarında olmak için kolları sıvadıklarını” söyleyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,  çalışmaları devam eden “188 Alo Cenaze Hattı”nın yakın bir zamanda hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom