Borsa'dan MHP'ye ziyaret

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim Kurulu üyeleri MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir'e iade-i ziyarette bulundu.

Borsa'dan MHP'ye ziyaret Güncel
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim Kurulu üyeleri MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir’e iade-i ziyarette bulundu.
 
 
Borsa Başkanı Dumandağ, ziyarette yaptığı açıklamada, 4 Mayısta yapılan Borsa seçimlerinde yeniden göreve seçildiklerini söyledi.
 
Seçimlerin akabinde MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in Borsa Başkanlığını ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun temennisinde bulunduklarını hatırlatan Dumandağ, “Biz de bugün iade-i ziyarette bulunduk. Sağ4olsun kendileri bizi kabul ettiler: Biz tabiki sivil toplum örgütü olarak siyasi partileriyle iç içeyiz. Memleket meseleleri sivil toplum örgütleri ve Siyasi partileriyle birlikte çözülür. Bu vesile ile sürekli biz tüm partilerimizle her zaman ihtiyaç bulunduğu yerlerde beraber oluruz. Biz ihtiyaçlarımızı siyasilere iletebiliyoruz. Biz bir icra mercii değiliz. Bu vesile ile tüm siyasi partilerimizle memleket adına iyi yapılan şeyleri destekliyoruz, iyi olmayanları da eleştiriyoruz. Bizi sivil toplum örgütü olarak görevimiz ilimiz adına ihtiyacımız olan her şeyi siyasilerimize bildirmektir. Bu vesile ile MHP İl Başykanı Oğuzhan demiri ziyaret ettik. Kendilerine de çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi. 
 
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kendileri Elazığ için önemli bir sivil toplum kuruluşuna yıllardan beri başkanlık yapıyorlar. Elazığ’ın sorunlarıyla ilgili devamlı bir çözüm yolu arama durumundalar: Elazığ bayağı katkı sağlamış bir sivil toplum kuruluşudur. Yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yapacakları hizmetler de Elazığ’ın hayrına olacak hizmetlerdir: Şimdiden ben bu hizmetlerden dolayı da beklenti içerisinde olduğumuzu iletiyoruz. Kendilerine hoşgeldiniz diyorum” dedi. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom