Marangozhanede 1429 Ürün İmal Edildi

Marangoz ünitesi adeta özel bir fabrika gibi çalışıyor

Marangozhanede 1429 Ürün İmal Edildi Güncel
Vatandaşların huzur içerisinde yaşaması adına rutin belediyecilik çalışmalarını büyük bir özen ve hassasiyetle sürdüren Elazığ Belediyesi, bunun yanında sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren marangoz ünitesi adeta özel bir fabrika gibi çalışıyor.
Elazığ Belediyesi’nin Harput Yolu üzerinde bulunan Destek Hizmetleri Müdürlüğü binasında bulunan marangoz ünitesinde görev yapan ve haftanın yedi günü çalışmalarını sürdüren ustalar, burada masadan sandalyeye, kapıdan pencereye, çardaklardan oturma banklarına kadar birçok ürün imal ediyorlar.
Çalışma yoğunluğu ve imal edilen toplam ürün bakımından özel bir mobilya fabrikasıyla eş değer çalışan Elazığ Belediyesi marangozhane birimi üretim performansıyla da dikkat çekiyor.
Nisan ayından bugüne kadar 415 adet oturma bankı, 26 adet çardak,  46 adet masa, 43 adet dosya dolabı, 62 adet sehpa, 69 piknik masası ve 13 adet pano ile 12 adet rahle imal eden marangozhane birimi, yine farklı sayılarda çöp kovası, tabut, toplantı masası, vestiyer, ayakkabılık, etajer, kürsü ve birimlerin ihtiyacı olan çok sayıda özel imalat gerçekleştirdi.
Belediye marangozhane biriminde imal edilen masa, sandalye, vestiyer, toplantı masası, çalışma masası, mutfak dolapları ve ayakkabılık gibi birçok ürün belediye binasında görev yapan personeller için üretilirken, burada imal edilen oturma bankları ve çardakları ise şehrin farklı noktalarında bulunan dinlenme alanlarında görmek mümkün.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom