Yüklenici firma iş bıraktı

Elazığ Belediyesinin kaldırım yenileme çalışmalarını yürüten yüklenici firma, belediyeden parasını alamayınca iş bırakma kararı aldı...

Yüklenici firma iş bıraktı Güncel
Elazığ Belediyesinin kaldırım yenileme çalışmalarını yürüten yüklenici firma Yerli Kayalar İnşaat, belediyeden alacaklarını tahsil edemeyince iş bırakma kararı aldı. 
  
Yerli Kayalar İnşaat Yöneticisi Sezgin Yerlikaya, günışığı'na yaptığı açıklamada, Elazığ Belediyesince şehrin bazı caddelerinde başlatılan kaldırım yenileme çalışmalarını firma olarak yürüttüklerini söyledi.
Nisan ayından itibaren başlattıkları çalışmaları bugüne kadar tüm hızıyla sürdürdüklerini belirten Yerlikaya, "Bugüne kadar Gazi Caddesi ve Hürriyet Caddesindeki çalışmalarımızı tamamladık. Şuan Vali Fahribey Caddesinde çalışmalarımız devam etmektedir. Sözleşme gereği Şehit İlhanlar, Hastane Caddesi, 1. Harput Caddesi, İmamam Hatip lisesi çevresi ve Yunus Emre Bulvarında da çalışmalarımız olacak. Ancak bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışmamıza rağmen Elazığ Belediyesinden bir kuruş para alamadık. Şimdiye kadar kendi imkanlarımızla çalışmalarımızı yürüttük. Ancak alacaklarımızı tahsil edemediğimiz için bugünden itibaren çalışmaları durdurma kararı almış bulunuyoruz." dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom