Vali Zorluoğlu'ndan köy ziyaretleri

Köy ve mezra ziyareti yapan Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, köylerin ihtiyaçlarına göre yatırımların yapılacağını söyledi.

Vali Zorluoğlu'ndan köy ziyaretleri Güncel

Vali Murat Zorluoğlu merkeze bağlı Alatarla köyü ve Kaplıkaya Ebil mezrasına giderek incelemelerde bulundu. Alatarla köyünde Muhtar Raşit Günay ve yöre sakinleri tarafından karşılanan Vali Murat Zorluoğlu’na, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’da eşlik etti. Köyde vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Zorluoğlu, kentin kalkınmasını bir bütün olarak ele aldıklarını ve köylerin, mezraların da temel altyapı, üstyapı ihtiyaçlarının giderilerek daha kalkınmış bir Elazığ hedeflediklerini söyledi.

Bu yıl KÖYDES imkanlarının arttığına dikkat çeken Vali Zorluoğlu," Bu sebeple köylerin ulaşım ve diğer ihtiyaçlarına yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirilecek" dedi.

Daha sonra Kaplıkaya Ebil mezrasına geçen Vali Zorluoğlu, bölgede yaşayanlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...