Taekwondoculardan Yanılmaz'a Ziyaret

Türkiye Teakwondo Şampiyonasında dereceye giren sporcular Başkanı Yanılmazı makamında ziyaret etti

Taekwondoculardan Yanılmaz'a Ziyaret Güncel
Türkiye Teakwondo Şampiyonasında minikler 36 Kg’da Türkiye 3.sü olan Hasan Koçgündüz, Ümitlerde  (+87) Kg’da Türkiye 3.sü olan Sabit Varol, Yıldızlar 41Kg’da Türkiye 2.si olan Ali Cenk Güleç, Bayanlar 59 Kg’da Türkiye 1.si olan Şeyda Dağdelen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile bir süre sohbet etti.
 Teakwondo Antrenörleri; Feti Türkgüzeli, Özcan Kaya ve Antrenör İlhami Koçgündüz de ziyarete eşlik etti.
Elazığ Gençlik Spor İl Müdürü Cumali Yavuz, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın kendilerini kabul etmelerinden dolayı memnun olduklarını belirterek şunları söyledi:
 “Sporun gelişmesi için yerel yöneticilerin ve başta belediye başkanımızın desteği önemlidir. Spor İl Müdürlüğünün gayretleri belli bir noktaya kadardır. Bu gayretlerin üst seviyeye çıkması için Sayın Başkanımızın sonsuz desteğine ihtiyacımız var. Buradan gençlere sesleniyorum başarılı olduğunuz sürece Başkanımız size gereken yardımı yapacaktır”.
“Spor bizim olmazsa olmazlarımızdandır” diyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bu ziyaretten gurur duydum diyerek açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Burada minikler, yıldızlar ve büyüklerde Türkiye’de derece yapmış olan sporcularımızla birlikteyiz. Elazığ, spor da hep başarılı olmuş illerden bir tanesidir. İnanıyorum ki Teakwondo başta olmak üzere diğer amatör spor dallarından da başarılı sporcular çıkacak. Elazığ gençliği oldukça başarılı işlere imza atıyor. Bizim onlara sahip çıkmamız gerekiyor. Biz desteğimizi her zaman sürdüreceğiz. Sadece psikolojik olarak değil madden ve manen vermemiz gereken her desteği sunacağız. Yavrularımız için, yeni nesil için ve gençlerimiz için ne yapsak azdır. Şehrimizdeki sporun alt yapısı için her türlü çalışmayı birlikte yapacağız. Bu hafta sonu Şanlıurfaspor’dan 1 puan alan Elazığspor ekibini de tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki maçlar daha başarılı olacak.”
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz daha sonra Türkiye Teakwondo Şampiyonasında dereceye giren sporculara çeşitli hediyeler takdim ederek, bundan sonraki müsabakalarda başarılar diledi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom