Belediye Çalışanlarına Teşekkür

Bayramın ilk gününden itibaren sürdürdüğü temizlik çalışmalarına bugün de yıkama ve kireçleme çalışmalarıyla devam etti

Belediye Çalışanlarına Teşekkür Güncel
Halkımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesi yönünde tüm tedbirleri alan Elazığ Belediyesi, Kurban bayramı süresinde tüm nöbetçi ekipleriyle halkımızın hizmetinde olmuş, kırban satış yerlerinde oluşturduğu sistemle kurbanların hijyenik ortamlarda kesilmesini sağlayacak tüm önlemleri almıştı. Bu kapsamda kurban kesim yerlerinin zeminleri hazırlanmış, askılıklar monte edilmiş, temiz su tankı ve kurban etleri için özel plastik poşet dağıtılmıştı.
 
Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri bugün de şehrin genelinde temizlik çalışması ile birlikte kesim yerlerinde kireçleme çalışması yaptı.
 
Kurban kesim yerlerinde oluşan atıkları iş makineleriyle toplayan ekipler, bu alanları deterjanlı su ile yıkadılar. Bu işlemin ardından da kesim yerleri kireçlenerek atıklardan arındırılmış oldu.
 
Halkımızın kurban ibadetini sağlıklı, huzur içinde ve kolaylıkla eda edebilmeleri için tüm önlemleri aldıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bayramın dört günü geceli gündüzlü çalışma ile büyük bir fedakârlık gösteren başta Temizlik İşleri Müdürlüğü olmak üzere, Fen İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü, Zabıta ve İtfaiye Müdürlüğü olmak üzere tüm belediye personellerine teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom