Ödüllü Logo Yarışması Başladı

Elazığ'ın yeni logosu için ödüllü logo yarışması başladı

Ödüllü Logo Yarışması Başladı Güncel
Elazığ Valiliğinden yapılan açıklamada, Elazığ Valiliği kurumsal kimliğinin yanı sıra şehir logosu olarak kullanılması amacıyla düzenlen logo yarışmasına müracaatlarının bugün başladığı bildirildi.
 
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Tarihin en önemli kültür merkezlerinden biri olan Harput’un 5000 yıllık kültürünün mirasçısı konumunda olan Elazığ’ın kimliğini ön plana çıkaracak ve hem tarihi değerlerini, hem çağdaş nitelikleriyle yüksek yaşam standartlarına sahip, örnek bir şehir olma yolunda kendini sürekli geliştiren İlimizin bu özelliklerini yansıtacak bir logo yarışması yapılacaktır. Elazığ Valiliği kurumsal kimliğinin yanı sıra şehir logosu olarak kullanılması amacıyla düzenlen logo yarışmasına müracaatlar 24 Ekim 2014 günü başlayacak 24 Kasım 2014 pazartesi günü saat 17:00 mesai bitiminde sona erecektir.

15 bin TL. Ödülü olan yarışmaya katılım ücretsiz olup, isteyen vatandaşlarımız iştirak edebilecektir. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar, “Logo Şartnamesi” ve “Aday Katılım Formu”na Valilik internet sitesi (www.elazig.gov.tr) üzerinden erişim sağlayabilecekler.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom