Cumhuriyetimizin 91. Yılını Kutladık

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Yapılan Törenle Kutlandı

Cumhuriyetimizin 91. Yılını Kutladık Güncel
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 91. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle Elazığ Valiliği'nde Vali Ömer Faruk Koçak, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, tebrikleri kabul etti.
 
Daha sonra Malatya Caddesi üzerinde tören düzenlendi. Vali Ömer Faruk Koçak, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz törene katılanları selamladı.
Protokol üyeleri ve vatandaşların katıldığı kutlamalar saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlamasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği kutlama mesajı okundu.
 
Elazığ Belediyesi mehteran takımının konseri ve öğrenciler tarafından okunan şiirlerin ardından Vali Ömer Faruk Koçak tarafından 2010 yılında terör örgütü ile girilen silahlı çatışmada yaralanarak gazi olan Jandarma Uzman Çavuş Önder Fatih Ayaz’a gazilik rozeti takıldı.
 
İl genelinde ilk ve orta dereceli okullarda şiir, kompozisyon ve resim dalında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri, Vali Ömer Faruk Koçak, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından verildi.
 
Kutlama törenleri resmi geçiş töreni ile son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom