Misaş Kart Hizmete Girdi

Kazandığını Elazığ ile paylaşan kuruluş Misaş'tan yenilikler devam ediyor

Misaş Kart Hizmete Girdi Güncel

Elazığ'da Market sektörünün lider kuruluşlarından MİSAŞ, yeni bir hizmeti daha müşterilerinin hizmetine sundu.

Müşterilere doğrudan ve dolaylı olarak bir çok avantaj sunacak Misaş Card bugünden itibaren Mişas marketlerde vatandaşlara dağıtılacak.

Misaş Yönetim Kurulu Başkanı Aytunç Sunguroğlu, düzenlediği basın toplantısnda Misaş Card’ın avantajlarını anlattı. Misaş Card’ın çok daha fazla avantajlar sunacağını ve herkesin yanından ayıramayacağı bir kart olacağın vurgulayan Sunguroğlu, şöyle konuştu: “Misaş Marketleri aldığımız günden bu güne kadar yaklaşık 5 yıl geçti, 6. yıla girmek üzereyiz. Tüm Elazığ halkının ve sizlerin malumu olduğu üzere 5 yıldan bu yana Misaş Marketler sürekli değişerek ve gelişerek bu günlere ulaştı. Elazığ’da birçok ilkin öncüsü oldu. Şimdiye kadar gerek teknik olarak, gerek fiziki olarak, gerekse de sosyal sorumluluk projeleri olarak birçok çalışmayı ve yeniliği Elazığ’da ilk olarak Misaş Marketler yapmıştır. Bu çalışmalarla birlikte Elazığlı hemşerilerimizin bizlere olan teveccühleri neticesinde Misaş Marketler her yıl sürekli büyüyerek sadece Elazığ’ın değil bölgenin de en büyüğü olma yolunda hızla ilerlemektedir" dedi.

Perakende müşterilerimizin yanı sıra kurumlar için de farklı uygulamalar barındıracak sadakat programlarını da ileriki günlerde açıklayacaklarını söyleyen Sunguroğlu Misaş Card'ın sadece bir müşteri kartı ya da indirim kartı olmadığını müşteri ile Misaş’ın birbirine daha da yakınlaşmasını sağlayacak, Müşterilerine çok daha fazla avantajlar sunacak ve herkesin yanından ayıramayacağı bir kart olacağını aktardı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom