Başkan Yanılmaz:

Ak Parti'nin 5. Olağan Kongresi ve bazı temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a gelen Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu'nun temaslarıyla ilgili bir değerlendirme yapan ve ziyaretin son derece verimli geçtiğini ifade eden,

Başkan Yanılmaz: Güncel

Elazığ'da satılık uygun daireler!

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz “İlgi ve alakalarından dolayı Başbakanımız Prof. Dr Sayın Ahmet Davutoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Başbakanımızın 13 Aralık Cumartesi gecesi geç saatlerde “Elazığ Havalimanına ulaşmasıyla birlikte Elazığ halkı örnek misafirperverliğini göstermiştir” diyen Başkan Yanılmaz, Elazığ’da yapmış oldukları temaslar sırasında da vatandaşların Sayın Başbakanımıza yoğun bir ilgi ve alaka gösterdiğini kaydetti.

Bu örnek tablodan dolayı Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun çok memnun olduğunu ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Sayın Başbakanımız toplantılarında yaptığı konuşmalarında şehrimiz hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.” dedi.

Ziyarete katılan Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent Arınç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’in de Elazığ’da olmaktan ve hemşehrilerimizle hasret gidermekten dolayı son derece mutlu olduklarını kaydeden Başkan Yanılmaz, Elazığ’ın ve Elazığlıların da kendisine yakışanı yaptığı belirterek “hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Açıklamasında Başbakanımızın Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etmesi ve yine burada kendisi onuruna verilen yemeğe katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mücahit Yanılmaz, “8 ay içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalarımızı Sayın Başbakanımıza arz ettik ve yine şehrimiz için hazırladığımız talep dosyamızı da Başbakanımıza takdim ettik” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom