Malatya’da konut satışlarında artış

Malatya'da emlakçılar, bankaların kredi faizlerinin düşmesi nedeniyle emlak satışlarında hareketlenmenin yaşandığını söyledi.

Malatya’da konut satışlarında artış
Malatya
Malatya’da emlakçılar, bankaların kredi faizlerinin düşmesi nedeniyle emlak satışlarında hareketlenmenin yaşandığını söyledi.

Emlakçı Cevdet Zafer, 16 Nisan referandum sonrası piyasalarda bir rahatlık bir istikrar söz konusu olduğunu bununda emlak sektörüne bir canlılık getirdiğini ifade den Zafer, "Malatya”da şuan emlak sektöründe bir canlılık söz konusu bahar gelmesi ve banka kredilerindeki faiz oranlarının düşük olmasından dolayı eğer konu almak isteyen varsa tam zamanı diye düşünüyoruz. Referandum sonrası millette bir öz güven oluştu buda emlak piyasasını olumlu bir şekilde etkiledi. Malatya”da emlak sektöründe şuanda güzel binalar yapılıyor Malatyalı hemşehrilerimizin bunu değerlendirmelerini istiyoruz” diye konuştu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin emlak sektöründe yaptığı çalışmaların kendilerini çok memnun ettiğini söyleyen Zafer, "Merdiven altı çalışan emlakçı arkadaşlarımız bizlere büyük bir zara veriyor ve bizleri zan altında bırakıyor. Bizim vatandaşlarda ricamız bunlarla çalışmamalarını istiyoruz" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...