Fırat Üniversitesi 19. Konuşma Etkinliği

Yer yüzü doktorlarının geleneksel hale getirdiği 'Yer Yüzü Konuşmaları' toplantısının 19'uncusu Elazığ'da Fırat Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesi 19. Konuşma Etkinliği Güncel
Fırat Üniversitesi Genç Yer Yüzü Doktorları'nın ev sahipliğinde gerçekleşen 'Yer yüzü konuşmaları' toplantısının 19'uncusuna Yeryüzü Doktorları Başkanı Dr. Kerem Kınık ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Yer Yüzü Doktorları'nın faaliyetleri ile ilgili bilgiler verilmesinin arından Yeryüzü Doktorları Başkanı Dr. Kerem Kınık konuştu. 'Orada ve her yerde' sloganıyla yola çıkan, iyilik elçileriyle 40’tan fazla ülkede sağlık hizmetleri verdiklerini belirten Dr. Kınık, kendilerinin sağlık çalışanlarını eğiten bir dernek olduklarını söyledi.
 
Genç Yer Yüzü Doktorları medya sorumlusu Yusuf Özdemir de sunumunda yurt dışında edindiği tecrübelerini ve gözlemleri aktardı.
 
Fırat Üniversitesi Genç Yer Yüzü Doktorları Başkanı Mustafa Yıldız ise, "Biz insanların sadece tenini, canini, vücudunu iyileştiren doktorlar olmayı değil ayni zamanda gönüllerini de iyileştiren doktorlar olmayı istiyoruz" dedi. 
 
Fırat Üniversitesi Araştırma Hastanesi konferans salonunda yapılan sunum fotoğraf sergisi gezisi ile son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom