Elazığ Belediyesi'nden Açıklama

Elazığ nüfusuna kayıtlı veya ikametgâhlarını Elazığ'a aldıran tüm Fırat Üniversitesi öğrencilerine yönelik başlatılan ücretsiz taşıma kampanyasında başvuru süresi uzatıldı.

Elazığ Belediyesi'nden Açıklama Güncel
Elazığ Belediyesi’nin Fırat Üniversitesi öğrencilerine destek amacıyla başlattığı ücretsiz taşımaya yönelik başvuru süresi, yaşanan yoğunluk nedeniyle, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın talimatıyla 31 Aralık 2014 tarihine kadar uzatıldı.
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Fırat Üniversitesi öğrencilerine destek amacıyla başlatılan ücretsiz taşıma kampanyasının bugün itibariyle sona erdiği ancak başvurularda yaşanan yoğunluk nedeniyle sürenin 31 Aralık 2014’e kadar uzatıldığı bildirildi. 
 
Açıklamada öğrenim süreleri boyunca bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilerin ikametgâh, nüfus cüzdanı örneği ve bir fotoğrafla yapacakları başvurunun ardından 1 Ocak 2015’ten itibaren ücretsiz taşıma hakkını kazanacakları belirtildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom