Geleceğin Musiki Yıldızlarına Hediyeleri Takdim Edildi

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Harput Musikisi Yıldızını Arıyor yarışmasının finalinde dereceye girenlere ödül verdikten sonra burada 4.olanlara da ödül vereceğinin sözünü veren...

Geleceğin Musiki Yıldızlarına Hediyeleri Takdim Edildi Güncel
Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Harput Musikisi Yıldızını Arıyor yarışmasının finalinde dereceye girenlere ödül verdikten sonra burada 4.olanlara da ödül vereceğinin sözünü veren, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu bu sözünü yerine getirerek hak sahiplerine ödüllerini ulaştırdı.
Başkan Selmanoğlu’nun belediye meclis toplantılarına başkanlık etmesi nedeniyle düzenlenen bir yemekte Başkan Vekili Atik Birici ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan’ın ev sahipliğinde program yapımcısı ve sunucusu Bünyamin Eroğlu, yarışma dördüncüleri ve aileleriyle yemek de buluşan Başkan Vekili Atik Birici burada bir süre konuklarıyla sohbet etti. 
Yarışmanın maskotu olan Alperen Yıldırım ve yarışma dördüncüleri Aydıncan Gündoğdu ile Şinasi Güçlü’ye Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu adına Başkan Vekili Atik Birici tarafından hediyeleri takdim edilirken, burada bir konuşma yapan Program Yapımcısı ve Sunucusu Bünyamin Eroğlu, “Başta Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu olmak üzere, Başkan Vekili Atik Birici ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan’ın çok büyük katkı ve desteklerini gördüklerini” ifade ederek, “Allah kendilerinden razı olsun, buradan bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Eroğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Harput Musikisi Yıldızını arıyor yarışmamızın finalinde Belediye Başkanımız Süleyman Selmanoğlu dereceye giren yarışmacılara hediyelerini verdikten sonra bu yarışmanın maskotu olan Alperen’in niye hediyesi yok diyerek ona da hediye vereceğini söylemişti. Yine Başkanımız daha sonra yarışmada dördüncü olan yarışmacılara da hediye vereceğinin sözünü vermişti. Bugünde Başkanımız verdiği sözü yerine getirerek hediyelerini onlara ulaştırdı. Kendisine buradan bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.
Programda söz alan ve “Yarışmacıların hediyelerini Belediye Başkanımız bizzat kendisi verecekti ama Belediye Meclis toplantısı uzun sürdüğü için gelemedi” diyen Belediye Başkan Vekili Atik Birici  “Ben buradan bu çocuklarımızı yetiştiren ailelerine çok teşekkür ediyorum. Çok güzel evlatlar yetiştirmişler.” diyerek sözlerini şöyle tamamladı:
“Bizler Belediye olarak bu tür yarışmalara katkılarımızı artırarak devam ettireceğiz. İnşallah bu arkadaşlarımızı yakın bir zamanda çok daha iyi yerlerde göreceğiz. Bir kez daha kendilerini tebrik ediyorum” dedi.
Düzenlenen program sonunda Belediye Başkan Vekili Atik Birici tarafından Yarışmanın maskotu Alperen Yıldırım, yarışmada küçükler kategorisinde dördüncü olan Aydıncan Gündoğdu ve yine yarışmanın büyükler kategorisinde dördüncü olan Şinasi Güçlü’ye tablet bilgisayarları takdim edildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom