Yıldırım ve Ünlüden Başkan Kaya'ya Ziyaret

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya iki önemli ismi ağırladı.

Yıldırım ve Ünlüden Başkan Kaya'ya Ziyaret Güncel
Avrupa Türk Demokratlar Birliği Bölge AR - GE Birim Başkanı İş Adamı ve aynı zamanda Avrupa İş Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldırım ile UETD (Avrupa Türk Demokratlar Birliği) Leverkusen ve Çevre İller Başkanı ve Avrupa İş Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Ünlü Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Beldede yaptıkları çalışmaları ve projelerini misafirleri ile paylaşan Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Kaya, projeleri hakkında misafirlerinden görüş alırken, ileriye dönük ortak yapılacak çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.
 
Sosyal Belediyecilik anlayışının Akçakiraz’da egemen kılınmasından dolayı mutluluklarını dile getiren Yıldırım ve Ünlü, Başkan Kaya’ya başarılar diledi. 
 
Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ise Yıldırım ve Ünlü’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek belediye yayınlarını takdim etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom