Federasyon Başkanı Başar’dan Demir’e ziyaret

Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i makamında ziyaret etti.

Federasyon Başkanı Başar’dan Demir’e ziyaret
Diyarbakır
Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’i makamında ziyaret etti.

Dağcılık Federasyonu yönetim kurulu üyesi Nurullah Eza, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Akın Erim ve Dağcılık Federasyonu İl Temsilcisi Abdurrahim Ekin’in de yer aldığı ziyaret, samimi bir havada gerçekleşti. Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, dağcılık sporunun Diyarbakır’da yayılmasını istediklerini söyledi. Başar, bölgede önemli bir potansiyelin olduğunu ve bu potansiyeli değerlendirmek istediklerini belirti. Dağcılık sporcunun yeni bir branş olduğuna vurgulayan Başar, “Bu sporu geliştirmek ve elit dağcılar yetiştirmek istiyoruz. Bunun için bölgelerde güçlü bir ekip oluşturmak istiyor. Diyarbakır’da önem verdiğimiz bir bölge. Dağcılığın gelişmesi için federasyon olarak bütün imkanlarımızı buraya yönlendireceğiz” dedi.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir de ellerinden geldikçe dağcılık sporunun yanında olacaklarını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...