Büfeler Engellilere İhale Edildi

Elazığ Belediyesi, kent merkezindeki 7 adet büfenin ihalesini gerçekleştirdi.

Büfeler Engellilere İhale Edildi Güncel
İhale sonucunda 6 büfe sahibini bulurken, bir büfe ihalesi iptal edildi. Kameralar önünde şeffaf bir şekilde gerçekleşen ihaleye, sadece engelli vatandaşlar katıldı.

Elazığ Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda 13.30 başlayan ve 20.00’a kadar devam eden ve kıyasıya rekabetin yaşandığı ihale sonucunda; Çaydaçıra Mahallesi’nde 2, Cumhuriyet Mahallesi’nde 2, Abdullahpaşa Mahallesi’nde 1, Sürsürü Mahallesi’nde 1 olmak üzere toplam 6 adet büfenin ihalesi gerçekleştirildi. Açık artırma usulüyle gerçekleşen ihale sonucunda, 6 adet büfe 3 yıllığına engelli vatandaşlarımıza kiraya verildi. 
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, engellilerin toplum yaşamında yer almalarına katkı sağlamak amacıyla Başkan Mücahit Yanılmaz’ın talimatlarıyla 6 büfenin ihalesine ancak yüzde 40 engelli raporu olan engelli vatandaşlarımızın katılabildiği vurgulandı. Açıklamada sosyal bir proje niteliğindeki bu ihalenin, kameralar önünde gerçekleştirildiğine de dikkat çekilerek, şeffaflık konusunda hiçbir kuşkuya yer olmadığı kaydedildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom