MHP'de Cahit Kıraç Sesleri

Haziran seçimlerinde milletvekilli aday adayı olmayı düşünenlerin isimleri siyasi kulislerde dillendirilmeye başlandı.

MHP'de Cahit Kıraç Sesleri Siyaset
Elazığ’ın milletvekili sayısının 4 mü ya da 5 mi olacağı kesin olarak belirlenmemiş olmasına rağmen kulisler oldukça hareketli Haziran 2015 seçimlerinde n büyük sürprizin MHP’de yaşanacağı belirtiliyor. Milletvekili sayısı 4’e düştüğü takdirde bir milletvekilini çıkarmakta zorlanacağını bilen MHP’li yöneticiler, bu sorunu gidermek için güçlü bir aday formülü üzerinde duruyor.
 
Güçlü aday profiline en uygun isim olarak da eski İzmir ve Diyarbakır Valisi hemşerimiz Cahit Kıraç ismi öne çıkıyor.
 
MHP TABANI İSTİYOR
Hem yerel hem de genel seçimlerde umduğunu bulamayan, geçen seçimlerde meclise gönderdiği Enver Erdem’den küs ve kırgın olan MHP teşkilatı ve tabanı da Cahit Kıraç’a sıcak bakıyor.
 
YAVUZ TEMİZER FAKTÖRÜ
MHP’de öne çıkan bir isin de Yavuz Temizer. Geçtiğimiz yerel seçimlerde Belediye Başkanı aday adayı olan, hitabeti, heyecanı ve dava adamı özelliğiyle özellikle genç tabanda karşılık bulan, son günlerde ülkücü camianın gerçekleştirdiği birçok organizasyonlara şeref konuğu yapılarak plaket takdim edilen Yavuz Temizer’in en büyük handikabı ise MHP Genel Merkezi.
 
Bilindiği gibi MHP genel merkezi, genel kurulda Koray Aydın’ı destekleyip Devlet Bahçeli’yi eleştirdiği için Yavuz Temizer’e mesafeli duruş sergilemeye devam ediyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom