Yeni Yıl Mesajları

2014'e veda ederken 2015'i yepyeni umutlar ve heyecanla karşılıyoruz. Yeni Yılın şehrimiz, ülkemiz ve tüm dünya insanına sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz... Sondakika23.com

Yeni Yıl Mesajları Güncel
 
VALİ ÖMER FARUK KOÇAK’ IN YENİ YIL MESAJI
 
Kimi zaman acı kimi zaman tatlı olayları ve anılarıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Huzur içinde yeni bir yıla siz değerli Elazığlı kardeşlerimle birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyorum.
 
Yeni yıl, geçmiş bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yeni yıla ilişkin yol haritalarının tekrar belirlenmesi, planlanması ve gözden geçirilmesi için iyi bir vesiledir. Aziz şehrimiz için yeni başlangıçlar yapmak ve  yarına daha güçlü girmek için 2015 yılını bir fırsat olarak görmekteyim.
 
2014 yılında şehrimizin  problemlerini, gelişme alanlarını ve eksenlerini, güçlü yönlerini, avantaj ve dezavantajlarını “ortak akıl” ile tespit etmeye çalıştık. Bu çalışmalarımızda Elazığlı kardeşlerimizin  bize katkıları , şehirle aramızda güçlü bir muhabbet bağı oluşmasına neden olmuştur. Şehirle aramızda oluşan bu sinerjiyi, bu 
 
pozitif enerjiyi her an hissederek   arkadaşlarımızla birlikte enerjimizin  son noktasına kadar hizmet etmeye gayret ettik. Bu şehre hizmet etmeyi  “insanlığa” hizmet etmekle eşdeğer gördük.
 
Kadirşinaslığın, mertliğin, barışın, dostluğun, kardeşliğin ve hoşgörünün yurdu olmuş bu aziz şehir ile ilgili hayalimiz; nitelikli insan gücüyle, sağlık altyapısıyla, yatırımcı dostu iklimi ve fakirlik problemi olmayan, içinde yaşayanların mutlu olduğu, diğer şehirlerde yaşayanların ise göç etmek istediği, dünya’ da marka olan dünyaca ünlü markalar üreten, hepsinden önemlisi köklü kültürü ve güçlü sosyal dokusuyla birçok alanda cazibe merkezi olan bir şehir olmasıdır. Bunları gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir. Yapacağımız çalışmalarda  bugüne dek olduğu gibi, Elazığlı kardeşlerimizin  yararı  hep birinci önceliğimiz olacaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Elazığ’lı hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar, 2015 yılının  şehrimize  ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk getirmesini diler, saygılarımı sunarım.
 
 
BAŞKAN YANILMAZ’DAN YENİ YIL MESAJI
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 2015 yılının şehrimiz ve insanımız için yepyeni hizmetlere vesile olmasını diledi.
 
Başkan Yanılmaz mesajında, görevde bulundukları süre içinde ciddi projeler başlattıklarını, şehre yepyeni bir kimlik kazandırmayı hedeflediklerini söyledi. 
 
Yanılmaz mesajında, geçen 9 aylık süreçte şehri yeniden şekillendirmek ve halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak adına Güney Çevre Yolu bağlantı yolları, çöpten elektrik üretimi, Oto Galericiler Sitesi, Kültür Park, kamu kurumlarının şehir dışına çıkarılarak bu alanların yeşile dönüştürülmesi, çimento fabrikasının şehir dışına taşınması, üst geçitlere asansör kurulması gibi çok önemli projeleri başlattıklarını kaydetti. 
 
Elazığ’a yeni açılımlar getirecek her türlü düşünceye, görüşe açık olduklarını ve sahip çıktıklarını dile getiren Başkan Yanılmaz, hizmet yarışında sınır tanımayacaklarını ifade etti. 
 
Daha kaliteli yaşanabilir bir şehir için 2015’te de aynı kararlılık ve azimle hizmete devam edeceklerini kaydeden Başkan Yanılmaz, “Yeni yılın, belediyemiz çalışanlarına, hemşehrilerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diler saygılar sunarım” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom