Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandilinizi kutlar, tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini dileriz. Sondakika23.com

Mevlid Kandili Mesajları Güncel
VALİ KOÇAK’TAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
2 Ocak 2014  Cuma gününü Cumartesiye bağlayan gece, Peygamber  Efendimiz  Hz. Muhammed Mustafa (sas)’in dünyayı  şereflendirmesinin 1444. yıl dönümünü idrak edeceğiz. 
 
Hz. Peygamber (sas)’in her davranışı bize büyük bir rehberdir. Baba olarak rehberdir,  arkadaş olarak rehberdir, eş olarak rehberdir, ve yönetici olarak rehberdir. Biz yol gösteren böyle bir örnek karşısında  bizlere düşen görev, peygamberimizi, içimizde yeniden anlamak ve O’nun bize kazandırdığı,  adalet, kardeşlik, sevgi, dostluk, güven, samimiyet, tevazu, hoşgörü, sadakat, vefa gibi değerlere hayatımızda işlerlik kazandırmaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle  başta aziz şehrimiz olmak üzere ülkemizin ve  islâm dünyasının  Mevlid Kandilini tebrik ediyor, Mevlid Kandilinin ülkemiz  ve tüm İslam aleminin her türlü dertlerden ve sıkıntılardan bir an evvel kurtulmasına, İslam ülkelerinde kardeşlik, dayanışma, barış, huzur ve güven ortamının yeniden tesis edilmesine vesile olmasını diliyorum.
 
 
BAŞKAN MÜCAHİT YANILMAZ'DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Mevlid Kandilinin size, ailenize ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim.
 
 
Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av.Kadir Nozoğlu'nun Mevlid Kandili Mesajı...
Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu, Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin doğumunun iyilik tohumlarının yeşerdiği, adaletin hakim olduğu ve hoşgörünün derin anlamının keşfedildiği bir alemin kapılarının insanlığa açıldığı gün olduğunu ifade eden Başkan Nozoğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi.
 
“Peygamberimiz, Yüce Allah’tan getirdiği mesajları anlamak, O’nun bu doğrultuda ortaya koyduğu örnek ahlâkı özümsemek, O’na duyulan derin sevgiyi gönüllerden sözlere ve topluma aktarmak amacıyla milletimiz, asırlar boyu Sevgili Peygamberimize derin bir sevgi ve muhabbet duymuştur. Mevlid Kandili, insanı insan yapan bütün güzelliklerin odaklandığı bir şahsiyet olan Hz. Peygamberin doğumunu kutladığımız, O’nun bireysel ve toplumsal hayatımıza yön veren merhametini, adaletini, sabrını ve cömertliğini; hülasa insanlığa ve topluma sunduğu değerleri anlayıp hayatımızı O’nun yüce ahlâkıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme ve arınma mevsimidir. Mevlid Kandili, Peygamberimizin bizlere sunduğu bütün değerleri ve yol gösterici öğütlerini anlama ve bu anlayışla yaşama ve yenilenme zamanıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Mevlid Kandili'nin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini diler; Sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz eder, Elazığ halkının ve İslam Alemi'nin Mevlid Kandili'ni tebrik ederim" dedi
 
ELAZIĞ EMLAKÇILAR DERNEĞİ
Mevlid Kandilinin sizlere, ailenize ve tüm sevdiklerinize hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyoruz.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler