AYKOME Toplantısı Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi, hizmet çalışmalarını daha etkili ve koordineli yürütmek için altyapı çalışması yapan tüm kurumlarla birlikte toplantı gerçekleştirdi.

AYKOME Toplantısı Gerçekleştirildi Güncel
reklam
Elazığ Belediyesi Başkan Yardımcısı Kazım Özgür Başkanlığında gerçekleştirilen,  Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) üst kurulu toplantısına; Türk Telekom Operasyon Müdürü Murat Dağoğlu,  Fedaş İl Müdürü Bülent Sarnılıoğlu, Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş Bölge Müdürü Zülküf Turhan, Belediye Fen İşleri Müdürü Ali Şiş ve Ulaşım Hizmetleri  Müdürü Şahin Duman katıldı.
 
Altyapı çalışması yapan kurumlar arasında koordinasyon sağlanması ve kazı çalışmalarında plan ve programa uyulması konusunda görüş birliğine varılan toplantıda, kurum temsilcileri altyapı çalışmaları konusunda izlenecek yol haritası ile ilgili görüşlerini sundular.
 
Başkan Yardımcısı Kazım Özgür ise şunları ifade etti; Elazığ konforlu ve yaşanılabilir bir şehir olmalı. Bu işin lokomotifi ise Elazığ Belediyesidir. Bu işi Elazığ Belediyesi koordine edecektir. Elazığ Belediyesi olarak biz bu koordinasyonu sağlayalım eminim ki bir müddet sonra bu işin tarafları olan diğer kurumlar, bu koordinasyonun faydasını fazlasıyla göreceklerdir. Karşılıklı bilgi akışını sağlarsak, daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmuş olacağız. Bundan sonra da AYKOME’de alınan kararlar doğrultusunda tüm kurumlarımızla birlikte koordinasyon halinde çalışacağımıza inanıyorum” dedi. 
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom