Belediyeden Dekoratif Çöp Kovaları

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü modern, estetik ve kaliteli temizlik araç-gereç sayısını her geçen gün artırarak, hizmete devam ediyor.

Belediyeden Dekoratif Çöp Kovaları Güncel
reklam
Kent estetiğini ön planda tutan Elazığ Belediyesi yine kendi bünyesinde ürettiği lale figürlü çöp kovalarını da şehrin muhtelif cadde ve sokaklarına yerleştirmeye başladı. 
 
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde tasarlanıp çizim yapılarak seri üretime geçilen estetik, görsel ve kullanışlı yeni süpürgeci el arabası, çöp kovaları ve mini konteynırlar hizmete sunuldu. 
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ‘Temiz Çevre, Temiz Elazığ’ sloganıyla çalışmaların yürüten ekiplerin, mini temizlik araçlarıyla kent merkezinde köşe bucak temizlik hizmeti sunarken, kent estetiğine de değer katmaya devam edildiği bildirildi.
 
İlk etapta Gazi Caddesi, Hürriyet Caddesi ve Harput Mahallesi’ne monte edilen dekoratif çöp kovalarının önümüzdeki günlerde şehrin değişik cadde ve bulvarlarına da yerleştirilmesi planlanıyor. 
 
Çevre temizliği ve halk sağlığı için çalışmaların devam edeceği belirtilen açıklamada, belediye bünyesinde üretilen ekonomik araç ve gereçlerle kente görsellik kazandırıldığı belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom