Şor Şor Deresi Masaya Yatırıldı

Elazığ Belediyesi, Şorşor Deresi Islah Projesini hayata geçirmek amacıyla Başkan MücahitYanılmaz başkanlığında teknik toplantı yapılarak çalışmaların hangi aşamada olduğuna dair bilgiler değerlendirildi.

Şor Şor Deresi Masaya Yatırıldı Güncel
İki oturum halinde gerçekleşen toplantının birinci oturumunda Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile ilgili birim müdürleri proje hakkında görüş alışverişinde bulundu.
 
Toplantının ikinci oturumuna ise Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Varol, Kazim Özgür, İmar Komisyon Başkanı Mithat Coşkun, İşletme ve İştirakler Müdürü Saim Erdoğan, İmar ve Şehircilik Müdürü Salim Turan, Park ve Bahçeler Müdürü Murat Turgut, Ankara’dan gelen şehir plancısı Alper Biçer, Harita Mühendisi İbrahim Aktaş, mühendisler ile kanal birim sorumlusu Murat Çimen ve İlhami Yaşa katıldılar.
 
Toplantıda Şorşor Deresi Islah Projesi'nde gelinen aşama değerlendirildi. Elazığ Belediyesi, DSİ ve İlbank kurumlarının ortaklaşa yürüttüğü projede kurumların sorumluluk alanına giren konulardaki çalışmalar görüşülerek, süreç ile ilgili takvim belirlendi.
 
Projenin üç kurumun işbirliği ve dayanışmasıyla gerçekleştirileceğini belirten Başkan Yanılmaz, yapılacak eşzamanlı çalışmalarla Şorşor Deresi’nin problem olmaktan çıkıp üzerinde rekreasyon ve yeşil alanların yapılacağı nezih bir mekan olacağını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom