Resmi Kurumların Taşınması Masaya Yatırıldı

Elazığ Belediyesi'nin Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan resmi kurumların şehir dışına taşınması projesi, Vali Ömer Faruk Koçak başkanlığında, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Karayolları,

Resmi Kurumların Taşınması Masaya Yatırıldı Güncel
DSİ ve Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri bir araya geldiler. Toplantıda resmi kurumların şehir dışına taşınması projesinde gelinen son aşama ve atılacak adımlar konusu ele alındı. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek toplantıya teknik hazırlık amacıyla ilgili kurumların teknik elamanları bir araya geldi.
 
Elazığ Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye İmar ve Şehircilik Müdür Yardımcısı Hasan Aydın ile Karayolları, DSİ ve Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri bir araya geldiler. Toplantıda resmi kurumların şehir dışına taşınması projesinde gelinen son aşama ve atılacak adımlar konusu ele alındı.
 
Projenin hayata geçirilmesiyle birlikte Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan resmi kurumlar şehir dışına taşınacak ve bu alanlar botanik park, yürüyüş yolları, bisiklet yolları şeklinde düzenlenerek halkın hizmetine sunulacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom