F.Ü 6. Sıraya Yükseldi!

Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Türkiye'deki Üniversiteler arasında; “Mühendislik alanında” önemli bir başarıya imza atarak, 125 Üniversite arasında; 6. sırada yer aldı.

F.Ü 6. Sıraya Yükseldi! Eğitim
Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Türkiye’deki Üniversiteler arasında; “Mühendislik alanında” önemli bir başarıya imza atarak, 125 Üniversite arasında; 6. sırada yer aldı.
 
Türk Üniversiteleri arasında elde ettiği başarılarla Elazığ’ın tanıtımına çok büyük katkılarda bulunan ve Doğu Anadolu’nun gururu olan Fırat Üniversitesi, Mühendislik alanında olduğu gibi birçok bölümde de zirveye oturdu.
 
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, üniversite olarak başarı grafiğini sürekli olarak yükselttiklerini ve her alanda yeni başarılar elde ettiklerine dikkat çekerek; “Fırat Üniversitesi olarak vermiş olduğumuz kaliteli, bilgiye dayalı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan eğitim politikamızın sonuçlarını başarılı bir şekilde almaktan çok mutluyuz. Fırat Üniversitesi Mühendislik Alanında; ODTÜ, İTÜ, Gazi Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi ile yarışıyor. Bu başarıdan dolayı Mühendislik Fakültesinde görev yapan tüm akademik personelimize teşekkür ediyorum” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom