Elazığ EMİTT-2015 Fuarı'nda Tanıtılacak

Elazığ EMİTT-2015 Fuarı'nda Tanıtılacak.

Elazığ EMİTT-2015 Fuarı'nda Tanıtılacak Güncel
Turizm profesyonelleri, sektör çalışanları ve tatilcilerin artan ilgisiyle her geçen yıl büyüyen EMÎTT Fuarı ( Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ) 22-25 Ocak  2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezimde düzenlenecektir.
 
Fuarda 12 salonda, 70 ülke ve Yüzlerce Turizm Merkezinden 4.500’nün üzerinde katılımcının yer alması beklenmektedir. Bu yıl 19. gerçekleştirilecek olan İstanbul EMİTT Fuarı’na Elazığ, 5. Salon’da 532 no’lu standta yer alacaktır. Fuara, Elazığ Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğünün koordinatörlüğünde, İlimiz de faaliyet gösteren turizm işletmeleri ile birlikte katılım sağlanacaktır.
 
Fuarda 64 m2Tik standımız, Elazığ’ın doğal güzelliklerinin ve tarihi mekanlarının bulunduğu posterlerle süslenecektir. Standımızda, Fuar süresince Müdürlüğümüzce hazırlanan Elazığ tanıtım slaytları, broşür, harita, posterler dağıtılacak, ziyaretçilere yöresel yiyecek ve içeceklerimiz olan (Ağın Leblebisi, Orcik, Pestil, Badem İçi, Badem Şekeri ve Çedene Kahvesi) standımızı ziyaret edenlere ikram edilecektir.
 
Tarihi ve kültürel mirasıyla Harput, Hazar Gölü ve Batık Şehir, Keban Çırçır Şelalesi, Hazarbaba Dağı ve Kayak Merkezi, Golan Kaplıcaları ile tarihin ve güzelliklerin bir arada olduğu “Huzur Adası Elazığ” bu Fuar’da tanıtılacaktır.
 
Fuar boyunca ilimiz tüm yönleriyle tanıtılarak turizm işletmelerimiz ile tur operatörleri ile sektör yatırımlarıyla görüş alış verişinde bulunulacaktır. İlimizin turizm alanındaki yerini geliştirip geliştirecek imkanlar ve fırsatlar sunup; fuarın resmi açılışı 22 Ocak 2015 tarihinde saat 11.00’de gerçekleştirilecektir.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom