Harput Konuşmaları Devam Ediyor

“MEDENİYET İNŞASINDA ŞEHİR VE KÜLTÜR”

Harput Konuşmaları Devam Ediyor Güncel
Elazığ kültürünü yaşatmayı ve ülke gündemine ışık tutmayı amaçlayan "Harput Konuşmaları" yeni konu ve konuklarıyla sürüyor.
 
Elazığ Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen Harput Konuşmaları'nın bu ay düzenlenecek 'Medeniyet İnşasında Şehir ve Kültür' toplantısına, konuşmacı olarak Manas Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Rahmi Karakuş katılacak.
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada,  "Medeniyetler bir şehrin kültürüyle, diliyle, entelektüel bilgi ve birikimiyle şekillenir. Şehirler sahip oldukları değerlerle yücelir ve dünya medeniyetine katkı sağlarlar. Medeniyet ve şehir birbirini tamamlayan öğelerdir ve gelişimleri de eş zamanlı olarak gerçekleşir. Bu nedenle şehir kültürümüze önemli katkılar sağlayan, insanımızın ufkuna yeni boyutlar kazandıran Harput Konuşmaları, halkımızın katkı ve katılımlarıyla  yoluna devam edecektir" denildi.
 
Açıklamada katılımcıların da soru ve görüşleriyle katkı sağladıkları Harput Konuşmaları'nın bu ay ki toplantısının, Eczacılar Odası Konferans Salonu’nda, 20 Ocak 2015 Salı günü saat 18.30’da gerçekleştirileceği ve toplantıya tüm halkımızın davetli olduğu belirtildi.
 
7'den 77'ye halkımızın yoğun ilgi gösterdiği Harput Konuşmaları, şehrin kültür ve medeniyetine ışık tutma yolunda aylık toplantılarına devam edecek.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom