Başkan Gülenç’ten umreden dönen şehit ailesine ziyaret

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, umreden dönen şehit İbrahim Akdemir'in ailesini ziyaret etti.

Başkan Gülenç’ten umreden dönen şehit ailesine ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, umreden dönen şehit İbrahim Akdemir’in ailesini ziyaret etti.

Hafta sonlarını köy ziyaretlerine ayıran Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, ilçeye bağlı Türkmenhaci mahallesinde ikamet eden şehit İbrahim Akdemir´in ailesini ziyaret etti. Umreden dönen şehit İbrahim Akdemir´in anne ve babasını ziyaret eden Başkan Gülenç ile birlikte Bismil Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman, İlçe Jandarma Komutanı Hasan Karaşeyho, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk ve meclis üyesi, Mahmut Vural eşlik etti. Ziyarette şehit ailesiyle bir süre görüşen Başkan Gülenç, devletin tüm imkânlarıyla şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...