Tahsilat Gişelerinde Sıramatik Dönemi

Elazığ Belediyesi tahsilat gişelerinde yaşanabilecek kargaşanın önüne geçmek, daha düzenli ve rahat bir hizmet sunmak amacıyla sıramatik uygulaması başlattı.

Tahsilat Gişelerinde Sıramatik Dönemi Güncel
Belediyenin gişe işlemlerinde kolaylık sağlamak amacıyla veznelerinde başlattığı dokunmatik ekranlı sıramatik uygulaması, vatandaşlardan takdir topladı. Uygulamadan dolayı çok memnun olduklarını ve bu sayede daha düzenli ve kaliteli bir hizmet almaya başladıklarını dile getiren vatandaşlar, bu hizmetten dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.
 
Belediye tahsilat gişeleri girişine yerleştirilen numaratörden sıra alan vatandaşlar, kargaşa yaşanmadan, sıramatikten numara alıyor, elektronik ekrandan numarasını takip ederek işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıramatik uygulamasıyla sunulan hizmetin kalitesi artırılırken, vatandaşlar da daha seri bir hizmet almaya başladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...