BİK'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürü Ramazan Çırakoğlu ile Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Halit Peltek, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

BİK'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret Güncel
Belediye Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan’ın da bulunduğu ziyarette konuşan Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürü Ramazan Çırakoğlu, kurum olarak 15 Ocak 2015 tarihi itibarıyla resmen göreve başladıklarını, amaçlarının yerel medyanın daha güçlü ve etkin hale getirilmesine katkı sunmak olduğunu, kısa süre içersinde gerçekleştirdikleri çalışmalarla bu konuda umut verici gelişmeler yaşanmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.
 
Yerel medyanın güçlü olmasının şehrin güçlü olması anlamına geldiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’da kurumların diyalogları ve uyumlu çalışmalarıyla birçok sorunun aşılabileceğine inandığını belirtti. En yakın zamanda Basın İlan Kurumu’nu ziyaret edeceğini ifade eden Başkan Yanılmaz, göreve yeni atanan Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürü Ramazan Çırakoğlu’na başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom