Muhtarların Kayıkçı Kavgası

Muhtarların Kayıkçı kavgasının faturası milletvekiline mi kesiliyor?

Muhtarların Kayıkçı Kavgası Güncel

Muhtarların, Sosyal Yardımlaşma mütevelli heyet seçimlerinde yaşanan kıyasıya rekabetin faturası Milletvekili, Av. Şuay Alpay’a kesildi

Ak Parti milletvekili Av. Şuay Alpay’ın Elazığ’da gerçekleştirilen Mütevelli Heyeti Seçimlerinde taraf olduğunu ifade eden bir gurup muhtar, milletvekilini taraf olmakla suçluyor.

Sosyal Yardımlaşma Mütevelli Heyeti seçimlerinde milletvekili Şuay Alpay’ın müdahil olduğunu iddia eden Mahalle Muhtarları yaptıkları açıklamada Milletvekili Alpay’a seslenerek “şehrin bu kadar sorunları varken kömür işiyle uğraşacaksan Mecliste ne işin var” diye sordular.

Elazığ Muhtarlar Derneğinde Ataşehir Mahalle Muhtarı Ali Dabakbaşı başkanlığında toplanan 30 mahalle muhtarı adına bir açıklama yapan Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Adnan, “Üzülerek ifade etmek istiyorum ki bu şehrin bir milletvekili tarafsız yapılması gereken önemli bir seçimde taraf olarak seçimlerimize gölge düşürmüştür. Bu zamana kadar bizleri arayıp da her hangi bir sıkıntımızın olup olmadığını sormayan vekilimizin özellikle böyle bir süreçte birilerinin talepleri üzerine bazı muhtar arkadaşlarımızı arayıp kömür sıkıntılarının giderileceğini söylemesi seçim sonuçlarımızı olumsuz yönde etkilemiştir” dedi.

MİLLETVEKİLİ AV.ŞUAY ALPAY’IN DUYARLILIĞI PROBLEM OLDU

Milletvekili Şuay Alpay’ın bazı mahalle muhtarlarını arayarak kömür yardım sayılarının artırılacağını söylemesi ise bazı muhtarlar tarafından tarafgirlikle suçlandı. Ulukent Muhtarı Ayhan Atlan, kendilerini aramayan Şuay Alpay’ın başka muhtarları aramasından üzüntü duyduğunu söylemesi, milletvekilinin duyarlılığı sorun mu oldu sorularını akıllara getirdi.

Yaşanan bu olaylar muhtarların kayıkçı kavgasına milletvekili Av. Şuay Alpay’ın alet edildiğinin göstergesi oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom