Karakoçan Belediyesinden vinçli çöp toplama sistemi

Karakoçan Belediyesi, çöp toplama hizmetinde vinçli çöp toplama sistemini hayata geçiriyor.

Karakoçan Belediyesinden vinçli çöp toplama sistemi Güncel

Karakoçan Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, belediye başkanvekili olarak görevlendirildiği günden beri ilçeyi modern bir kente dönüştürmek için yenilikçi projeler üreten Karakoçan Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Cemil Sarıoğlu, çok önem verdiği vinçli çöp toplama sistemini hayata geçiriyor. 

İlçenin en önemli sorunlarından biri olan mevcut çöp toplama sistemi, sağlıklı ve ekonomik olmadığı için yerine daha modern ve daha ekonomik olan vinçli çöp toplama sistemi getiriliyor. 

Bu kapsamda ilçeye en iyi hizmeti verebilmek adına bir adet 25 tonluk otomatik yüklemeli, hidrolik sıkıştırmalı çalışabilen çöp kamyonu alındığı ve 2 bin 500 litrelik modern çöp konteynerinin de alınma aşamasında olduğu bildirildi.  

Çöp konteynerleri, alımının ardından en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...