İHH'dan Çocuklara Karne Hediyesi

İHH İnsani Yardım Vakfı Elazığ Şubesi tarafından dejavantajlı ailelerin çocuklarına yönelik olarak bir program gerçekleştirilerek çocuklar eğlendirildi ve karne hediyeleri verildi.

İHH'dan Çocuklara Karne Hediyesi Güncel
Park 23 AVM’de oyun salonlarında gönüllerinde eğlenen dejavantajlı ailelerin çocukları güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayarak doyasıya İHH İnsani Yardım Vakfı Elazığ Şubesi tarafından gerçekleştirilen program ile evlerinden alınarak Park 23 AVM’ye getirilen çocuklar oyun ve eğlence salonlarında güzel bir gün geçirdiler.
 
Organizasyona katkı sağlayan İşadamı Metin Bulut yaptığı değerlendirmede, İHH’nın güzel organizasyonlarından birinin daha gerçekleştirildiğini belirterek organizasyona katkı sağlayan dernek gönüllülerine teşekkür etti. Bu durumdaki ailelerin çocuklarına sahip çıkılmasının milletin ve ümmetin görevi olduğunu hatırlatan Bulut, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın ülke genelinde 7.500 civarında Elazığ’da da 177 dejavantajlı ailenin çocuklarına sahip çıktığını kaydetti. Bulut yarıyıl tatili dolayısı ile bu ailelerin çocuklarına katkı sağlanmasının ve karne hediyesi verilmesinin anlamlı olduğunu sözlerine ekledi.
 
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Feyzi Gürtürk ise öğrencilerin yarıyıl tatiline başlamalarının ve karnelerini almalarının ardından düzenlenen bu programla eğlendiklerini belirterek, programda karnelerinde başarı belgesi olan çocuklara çeşitli hediyeler de verildiğini, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ta bu durumdaki ailelerin çocuklarının ihtiyaçlarının giderilmesine gayret ettiklerini sözlerine Karneleri başarılı öğrenciler hediyelerini İşadamı Metin Bulut ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Feyzi Gürtürk’ün elinden aldılar.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom