Diksiyon ve Güzel Konuşma'ya Yoğun İlgi

Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ücretsiz açılan “Diksiyon ve Güzel Konuşma” kursu 27 Ocak Salı akşamı başlarken, kursa ilginin fazla olması dikkat çekti.

Diksiyon ve Güzel Konuşma'ya Yoğun İlgi Güncel

Mehmet Akif Ersoy Lisesinde akşam saatlerinde başlayan ve toplamda 64 saat sürecek olan eğitimler hakkında bilgi veren kurs eğitmeni Kayahan Topal, “Kursa her kesimden ve her yaş aralığından kişinin ilgi göstermesinin son derece sevindirici olduğunu ve amaçlarının sertifika dağıtmaktan ziyade, bireylerin doğru ve anlaşılır iletişim kurup, doğru ve güzel konuşmalarını teşvik etmek olduğunu” belirtti.

Açıklamasında “1.dönem kursiyer sayınının 40’dan fazla olduğunu ve Mart ayının ilk haftasında başlayacak olan 2.dönem kayıtlarının da dolmak üzere olduğunu” ifade eden eğitmen Kayahan Topal, “Sınırlı sayıda kalan ve ücretsiz olan kontenjanlara başvuru yapmak isteyenlerin de, Elazığ Halk Eğitim Merkezine başvurabileceğini” kaydetti.

Kayahan Topal açıklamasın son bölümünde ise kursun açılmasında kendilerine destek olan Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Elazığ Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş ve Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Atıcı’ya teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...