Elazığ'da şehitler için mevlit okutuldu

Elazığ'da Anadolu Kalkınma ve Ekonomi Derneği (AKSAN) tarafından vatan görevi sırasında şehit düşen tüm şehitler için mevlit okutuldu.

Elazığ'da şehitler için mevlit okutuldu Güncel

Merkez Tevfikiye Camisi'nde ikindi namazının ardından düzenlenen programda Kur-an'ı Kerim tilaveti ile ilahiler okundu şehitler için dualar edildi.

AKSAN Başkanı Arif Erol, yaptığı açıklamada, dün Şırnak'ta ki helikopter kazasında şehit olan askerlere Allah'tan rahmet diledi.

Bu tür kazaların bir daha yaşanmamasını temenni eden Erol, şunları kaydetti:

"Şehitlerimiz bu ülkenin yüz akı,onlar için ne yapsak azdır. Rabbim onların makamını cennet etsin. Onlar vatanımız milletimiz için gece gündüz demeden vatan hainleri ile terör ile mücadele ediyorlar. Biz her zaman şehitlerimiz için duacıyız. Mevlite katılan tüm vatandaşlara teşekkür ediyorum. Şehitlerimiz için dua ettiler. şehitlerimizi unutmayacağız unutturmayacağız."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...