Vali Zorluoğlu iftarını huzurevi sakinleriyle açtı

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Huzurevi sakinleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Vali Zorluoğlu iftarını huzurevi sakinleriyle açtı Güncel

Gazi Huzurevinde  düzenlenen iftar programına Vali Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek ve huzurevi sakinleri katıldı.

Eşi Sevcan Zorluoğlu ile birlikte huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen ve onlarla sohbet eden Vali Zorluoğlu rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayında her yıl yaşlılarla beraber olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Devletimizin yaşlıların bakım ve rehabilitasyonları için çok önemli hizmetler sunduğunu ve huzurevi sakinlerinin hayatlarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde sürdürebilmeleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadığını kaydeden Vali Zorluoğlu, Valilik olarak her zaman onların yanlarında olduklarını belirterek Ramazan ayının sağlık ve huzur getirmesini diledi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...