Elazığspor'da İmza Töreni

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, 4 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

Elazığspor'da İmza Töreni Spor
Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde sözleşmesi 1 yıl uzatılan Teknik Direktör Ümit Özat'la da mukavele imzalandı. Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, transferlerin takıma fayda sağlayacağına inandığını söyledi. 
 
Elazığspor, Pazartesi günü sona erecek transfer döneminde 4 futbolcuyu renklerine bağladı. Futbolcular, Serdar Özbayraktar, Zeki Korkmaz, Taner Yalçın ve Murat Sözgelmez için kulüp binasında imza töreni yapıldı. İmza töreninde konuşan yeni transfer Serdar Özbayraktar, önceliklerinin takımı play-off’a çıkarmak ardından da Süper Lig’e taşımak olduğunu söyledi.
 
Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk de imkanlar dahilinde en iyi transferleri yapmaya çalıştıklarını belirterek, “Bana ve değerli Ümit hocama göre hepsi nokta transferdir ve Elazığspor’umuza katkı sağlayacak kardeşlerimizdir. Bunu da hep birlikte ilerleyen süreç içerisinde sizlerle birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.
 
Konuşmaların ardından geçtiğimiz gün sözleşmesi 1 yıl uzatılan teknik direktör Ümit Özat ve 4 futbolcuyla karşılıklı imzalar atıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom