Vali Zorluoğlu, iftarını polislerle birlikte açtı

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu iftarını çevik kuvvet polisleriyle açtı.

Vali Zorluoğlu, iftarını polislerle birlikte açtı Güncel

Valilikten yapılan açıklamaya göre, ramazan ayında iftarını toplumun bütün kesimleriyle birlikte açmaya devam eden Vali Zorluoğlu, çevik kuvvet polisleriyle bir araya geldi.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde gerçekleştirilen iftar programında Zorluoğlu, ramazanın güzelliklerinden birinin de iftar sofraları ile sofraları süsleyen nimetleri paylaşmak olduğunu ifade etti.

Bugünü de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde nöbetçi polislerle iftarı beraber geçirmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Vali Zorluoğlu, "Çevik kuvvet polisleri toplumsal olayların kontrol edilmesinde çok önemli görevler üstleniyor. Personelin her zaman göreve hazır kabiliyette ve donanımda olması ilimiz ve ülkemiz açısından gurur vericidir." ifadelerini kullandı.

Programa, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Engin Ekinay ve polisler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...