Elazığ Belediyesi Mobil Uygulaması Hizmette

Elazığ Belediyesi belediyecilik hizmetlerinde yeni bir uygulamayı hayata geçirerek, 'Mobil Belediyecilik' uygulamasını başlattı.

Elazığ Belediyesi Mobil Uygulaması Hizmette Güncel
 Elazığ Belediyesi 'Mobil Sayfa Çalışmasıyla', güncel içeriği, görselliği ve kolay kullanım şekliyle vatandaşlara hizmet verecek. Uygulamayla vatandaşlar belediyeye gelmeden her noktadan Belediyeye ait haber, duyuru, borç sorgulama, öneri ve şikâyetlerini internet üzerinden gerçekleştirebilecekler. 
 
Elazığ Belediyesi tarafından hizmete sunulan mobil uygulamada; vatandaşlar www.elazig.bel.tr adresi üzerinden; güncel haberler, duyurular, belediye yönetim ve birimlerinin tanıtımı ve hizmet sayfaları, belediye rehberi, kent rehberi, online başvuru ve sorgulamalar, kategorilerine göre hizmetler, meclis gündem ve kararları, foto, video ve müzik galerileri, hava durumu, nöbetçi eczaneler, hal fiyatları, günlük vefat edenlerin isimleri, kategorilerine göre 
belediyeye ait yayınlar, iletişim bilgileri gibi zengin bir içerikle karşılaşacaklar. 
 
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yeniden güncellenen, kapsamı genişletilen ve görselliği yenilenen mobil uygulama sayesinde vatandaşların belediyecilik hizmetlerine erişiminin daha hızlı ve kolay olacağı belirtildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom