Minikler karne sevincini Piazza’da yaşayacak

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi minik ziyaretçilerine Bir Tatil Köyü Macerası etkinliği ile karne hediyesi sunacak.

Minikler karne sevincini Piazza’da yaşayacak
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi minik ziyaretçilerine “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliği ile karne hediyesi sunacak.

Alışveriş merkezi, okulların kapanmasıyla birlikte tüm minik ziyaretçilerini bir etkinlikte bir araya getirecek. 9 Haziran Cuma günü karne alacak olan minikler, Piazza’nın 9 - 10 - 11 Haziran tarihlerinde gerçekleştireceği “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliğinde stres atacak. Sandaldan palmiye ağaçlarına, balık tutma alanından kum havuzuna kadar birçok aktivite alanının yer alacağı etkinlikte çocuklar kendilerini tatil köyünde hissedecek. Etkinliğe katılan minikler, kumdan kale yapma, ahşap balık boyama, kum boyama, balık tutma ve mini disco aktiviteleri ile çeşitli yarışma ve oyunlarla keyifli anlar yaşayacak.

AVM’nin etkinlik alanında gerçekleştirilecek “Bir Tatil Köyü Macerası” etkinliğine, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinliğe katılmak için kayıt noktasına başvuru yapılması yeterli olacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...