Emniyetten Muhtarlarla Huzur Toplantısı

Muhtarlarla huzur toplantısında bir araya gelen Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, huzur için bu tür toplantıları sürekli hale getireceklerini söyledi.

Emniyetten Muhtarlarla Huzur Toplantısı Güncel
Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, merkez mahalle muhtarlarıyla huzur toplantısı düzenledi. Elazığ Polisevi'nde düzenlenen toplantıya Emniyet Müdürü İşlek ile birlikte emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve birim amirleriyle muhtarlar katıldı. Huzur toplantısında Emniyet Müdürü İşlek, genel güvenlik, asayiş ve trafikle ilgili konuları görüştü. Muhtarları tek tek dinleyen İşlek, talepleri tek tek not aldırarak, tedbirlerin alınıp çözüme kavuşturulması için birim amirlerine gerekli talimatları verdi.
 
Elazığ’ın güvenliği ve genel asayişin temini için mahalle muhtarlarıyla diyaloğa her zaman önem verdiklerini belirten İşlek, "Geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de muhtarlarımızla koordineli çalışarak yeni projeleri halkımızın hizmetine sunacağız. Bu tür toplantıları sürekli hale getireceğiz. Bizlere muhtarlarımız istedikleri zaman ulaşacaklar onların sorunlarına anında çözüm bulmaya çalışacağız" dedi.
 
Muhtarlarda bu tür toplantıların huzur verdiğini kaydederek, emniyet ile koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom