Sorunlar STS İle Çözülüyor

Elazığ Belediyesi Beyaz Masa birimine vatandaşlar tarafından iletilen şikâyet ve talepler, kısa süre içinde “Sorun Takip Sistemi” üzerinden çözülerek, vatandaşa bilgi veriliyor.

Sorunlar STS İle Çözülüyor Güncel
Elazığ Belediyesi bünyesinde Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın göreve başlamasından kısa bir süre sonra hizmete sunulan Sorun Takip Sistemi üzerinden vatandaşlara 7/24 hızlı ve etkin hizmet sunuluyor. Gelen şikâyet ve talepler sistem üzerinden otomatik olarak ilgili birim müdürlüğüne, çözümlenmemesi halinde ilgili başkan yardımcısına ve ardından da Belediye Başkanına bilgisayar ve cep telefonu aracılığıyla iletiliyor. 
 
Sistem sayesinde vatandaşlar tarafından gelen şikâyet ve talepler konusunda birim müdürlükleri etkin hizmet vererek, kısa sürede çözüm sunuyor. Gün içinde ücretsiz 153 Beyaz Masa hattına gelen, temizlik, kaldırım işgali, kanalizasyon, ulaşım, imar, asfalt, su arıza gibi şikâyetler anında sistem üzerinde ilgili müdürlük ve sorumlu Başkan yardımcısı ile Belediye Başkanının bilgisayar ve cep telefonuna iletiliyor. Belirlenen süre içinde çözülmeyen şikâyetler, yöneticilerin telefonlarına uyarı mesajı olarak iletiliyor.
 
Sistemin sorun çözmede önemli bir boşluğu doldurduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sistem sayesinde her birimin sorun çözmede daha dikkatli, hassas ve süratli çalıştıklarını söyledi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom