Elazığ'da karne heyecanı

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da öğrenciler 2016-2017 eğitim-öğretim yılını tamamlayarak karnelerini aldı.

Elazığ'da karne heyecanı Güncel

2016-2017 eğitim-öğretim yılının tamamlanmasının ardından Elazığ’da da öğrenciler karne sevinci yaşadı. 8 bin öğretmenin görev yaptığı Elazığ’da 461 okulda 131 bin 500 öğrenci sabah erken saatlerde okullarına giderek karnelerini aldı. Takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler sevinirken, karnesinde zayıfı olanlar ise üzüntü yaşadı.

Karnesini çok iyi olduğunu belirten Elazığ Atatürk İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Nisanur Yılmaz, "Dördüncü sınıfa geçiyorum. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Yaz tatilinde kitap okuyup test çözeceğim" dedi.

4. sınıfa geçtiğini dile getiren Meryem Çavuş da, "Yaz tatilinde anneannemlere gitmeyi düşünüyorum. Dördüncü sınıfa hazırlık için test çözeceğim. Karnem de çok iyi" diye konuştu.

Yaz tatilinde kitap okuyup test çözeceğini aktaran Kerem kalabalık ise karnesinin çok iyi olduğunu ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...