Camia Da Barış Olsun

Camia Da Barış Olsun

Yeni sezon öncesinde takımlar sahaya inmeye ve kamp çalışmalarına başladılar.

Geçen sezonu lig’de kalarak tamamlayan Elazığspor’dan bu sezon, daha önemli başarılar bekliyoruz.

2013-2014 Futbol sezonunu büyük heyecanla beklerken, yeni sezonda sadece futbolda değil, spor ve medya camiası olarak yeni bir beyaz sayfa açmanın zamanının da geldiğini düşünüyorum.

Kavgayla, tartışmalarla, günlük popülist yaklaşımlarla bu şehrin genel anlamda bir yerlere varamayacağını, başarılı olamayacağını bilmemiz gerekiyor.
Yaklaşık bir yıldır yeni stadyum istekleri ve haberleri bile beni bıktırır noktaya getirdi.

Kusura bakmayın kendi içinde parçalanmış bir Elazığ Medyası, Elazığspor camiası hiçbir zaman başarıya ulaşamaz bizler kendi içimizde birlik olacağız ki sesimizi daha fazla yükseltip isteklerimizi çözüm noktasına kavuşturabilelim.

En acısı da spor medyamızın Elazığspor ve Elazığ’da ki sporla, futbolla ilgili gelişmeleri yabancı medya mensuplarından alarak halka aktarmasıdır.
Bu Medyamız adına gerçekten çok üzücü bir durumdur.

Ne yazık ki bu haberi yapanlarda bu yöntemle haber yapmanın kendileri için ne kadar acı bir durum olduğunu anlamaktan uzaktır.

Sorun kulüple olan iletişimdeyse bu kulübün ayıbıdır.

kurumsallaşmadan bahseden bir kulübün medyayla olan bu ilişkisi ya da ilişkisizliği süper ligdeki bir yapıya yakışmamaktadır.

Eğer sorun medyada ise o daha vahimdir ve medyamızın da süper ligde takımı olan bir şehrin medyası olduğunu hatırlaması ve ona göre yeniden yapılanması lazımdır.

Elazığ Medyasının içinde yeni genç jenerasyonun bir parçası olarak bizlere ışık tutan, her şekilde eylemleri ve söylemleri ile bizlere örnek olan büyüklerimize seslenmek istiyorum artık kavgaları bir kenara bırakalım.

Elazığ medyası olarak bölünmeyelim, parçalanmayalım bir olaya aynı açıdan bakamayabiliriz, farklı yorumlar getirebiliriz ama ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz.

İçinde bulunduğumuz bu mübarek ay bir hadisi paylaşmak istiyorum. “Birbirinizi kıskanmayınız, birbirinize kin tutmayınız, birbirinize çirkin sözler söylemeyiniz, birbirinize sırtlarınızı dönmeyiniz, kiminiz kiminizi arkasından çekiştirmesin. Allah'ın kulları kardeşler olunuz”.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom